Superonline Telefon

superonline telefon

 

Superonline telefon numarası ile fiber internetle hemen tanışmaya hazır olun. Kesintisiz ve hızı düşmeyen internet bağlantınız için yapmanız gereken sadece Superonline telefon başındaki ekibimizle görüşmek. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için hazır. Görüşmelerimizde öncelikle bulunduğunuz yerde fiber alt yapı desteğini kontrol edip sizin için en uygun kampanyalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Başka bir firmanın internetini kullanıyorsanız size daha uygun geçiş paketlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz hızlı başvuru formunu da kullanabilir ya da sorularınızı iletişim formu ile gönderebilirsiniz. Superonline fiber internet ile ışık hızında internete terfi edin.

Ev telefonunuzu taşıyın karlı çıkın

Avantajlı fiyatlarla ev telefonunuzu fiber teknolojisi ile tanıştıran hizmetimizi mutlaka inceleyin. Numaranızı değiştirmeden Turkcell Superonline’a taşıdığınızda Fiber Alo keyfini hemen yaşayabilirsiniz. Turkcell Superonline telefon hizmetinde konuştuğunuz kadarını ödeyin ve süpriz ücretlerle karşılaşmayın. Ayrıca avantajlı Superonline kampanyalarından dilediğinizce faydalanın. Numaranızı değiştirmeyin, sabit ücret ödemeyin.

Alo tarifeleri

Dakika paketleri ile Superonline aboneleri ile ayda 3000 dakika ücretsiz görüşme yapabilirsiniz. Taahüt vermeden abone olup dilediğiniz pakete istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz. Dakika paketiniz bittiğinde hattınız kesilmez. Mevcut tarifeniz üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz. Dakika paket ayrıntıları için tıklayın

Yoğun telefon görüşmeleri yapmıyorsanız ve daha çok sizi arıyorlarsa konuştukça öde paketini seçebilirsiniz. Yada daha çok uluslararası görüşme yapıyorsanız yurtdışı alo paketi de kullanabilirsiniz. Bunun yanında dakikanız bittiğinde devreye girecek jokar paketi de satın alabilirsiniz. Böylece paket aşma veya dakikalarınız bitme korkusu olmaz. Konuştukça Öde tarifesini kullanıyorsanız yoğun görüşme yaptığınız zamanlarda joker paket ile avantajlı fiyatlara konuşun. Size en uygun telefon paketi için bizi arayabilirsiniz.

Kampanyalarımızı sorun

Halen devam etmekte olan ve size en uygun bağlantı paketleri hakkında detaylı bilgi alın. ADSL, Fiber İnternet, Alo paketleri  veya Turkcell TV+ hakkında başvuru koşulları ve gerekli tüm bilgileri sorun. Cep telefonu veya tablet hediyeli internet paketlerimizden veya ihtiyacınıza tam uygun süper hızlı internet için bize ulaşın.