FİBER İNTERNET

Fiber İnternet, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir. Hızı, dünya standartlarının bile üzerinde olan fiber internet sayesinde, dilediğin müziğe tıkladığın an, merak ettiğin filmi ise bir dakikadan çok daha kısa bir sürede indirebilirsin. Ayrıca, en büyük dosyaları bile göz açıp kapatıncaya kadar paylaşabilir, en zorlu online oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.

ADSL internet de eski bakır kablolarla internete bağlanmaya çalışırken, Fiberİnternet’te içinden ışık geçen fiber optik kablolarla internete bağlanırsın.

Fiber İnternet Neden Işık Hızında?
Fiber internet, geniş bant internet erişimi imkanı veren bir hizmettir. Altyapısında fiber optik kablolar kullanılır. Fiber optik kablolar bakır kablolardan farklı olarak bilgiyi elektrikle değil ışıkla aktarır. Böylece daha fazla bilgiyi çok daha yüksek hızlarda kesintisiz olarak ulaştırır.
Yani internetiniz ışık hızında çalışır.

Turkcell Superonline Teknolojisi
Turkcell Superonline 2007 yılında İstanbul – Ankara arasındaki TEİAŞ ihalesini kazanıp şehirlerarası kiralık devre hizmetleri sunmaya başlamıştır. 2007 yılından itibaren fiber optik kablo altyapısı toplam 26 bin km’ye ulaşmıştır. İstanbul’da her iki yakada ringlerini oluşturan
Turkcell Superonline, hızla Ankara ve İzmir’deki şehir içi şebekelerini de yaygınlaştırmaktadır. Adana, Antalya, Adapazarı, İzmit, Bursa, Erzurum, Edirne, Diyarbakır ve Trabzon ile toplam 12 ilde yerleşik operatörden tamamen bağımsız, kendisine ait şebekesini tamamlayan
Turkcell Superonline, Türkiye çapında yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Turkcell Superonline, Türkiye çapında kurduğu fiber optik altyapısını, Bulgaristan sınırına ulaştırmış ve böylece Türkiye’ye ilk kez alternatif bir uluslararası transmisyon şebekesi kazandırmıştır. Sınırdan gerçekleştirdiği uluslararası internet ve uluslararası kapasite arabağlantıları ile Frankfurt POP noktasına erişen Turkcell Superonline, uluslararası hizmetlerde yeni bir dönemi başlatmıştır.

ADSL İNTERNET

Turkcell Superonline ADSL internet hizmetiyle 16 Mbps’ye varan hızlara ulaşabilir, mesajlaşma, eğlence ve dosya paylaşımı gibi işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsin. Turkcell Superonline’ın sunduğu avantajlı modem seçenekleri ile internete bağlanırken, sabit hattın ile telefon görüşmesi yapabilirsin. Yüksek hızda kesintisiz internet erişimi Turkcell Superonline ADSL internet’de!

TURKCELL TV+

Turkcell TVPlus bilgisayarınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sizinle.

İster 42’den fazla TV kanalını canlı canlı izleyin, ister istediğiniz programı geri sarıp baştan izleyin. Yorumlarınızı Facebook’ta, Twitter’da paylaşın, televizyon keyfini Turkcell Superonline hızıyla katlayın.

Turkcell TVPlus’ta film, dizi ve canlı yayınları izlerken kotanızı düşünmeyin!

Turkcell Superonline fiber internet abonesiyseniz, film ve dizi izlerken kotanızda herhangi bir değişiklik olmaz.

Üstelik Turkcell Superonlinelılara Başlangıç Paketi Mayıs sonuna kadar ÜCRETSİZ!

Kullanım Şartları

Turkcell TV+ servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri yararlanabilir. Turkcell Superonline aboneleri Turkcell TV+’a müşteri numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler.

Turkcell Superonline fiber internet kullanıcıları bilgisayarlarından Turkcell TV+’da dizi, film yada canlı yayın izlerken kotalarından sayılmaz, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz.

Turkcell Superonline ADSL internet kullanıcıları ise mevcut kotasından kullanılır, sayılır. Bu nedenle kotalı ADSL internet paketi kullanan abonelerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.

Turkcell TV+ servisinin en önemli özelliklerinden biri izlediğiniz videonun kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir.

Turkcell TV+, Turkcell Superonline abonelerine, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından faturalandırılacak Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait bir web TV servisidir. Turkcell TV+ servisinden Turkcell Superonline Fiber İnternet ve ADSL internet aboneleri yararlanabilir.Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri servisi kullanırken kotalarından sayılmaz; ADSL internet abonelerinin kotalarından sayılır. Başlangıç Paketi tüm vergiler dahil 1,90 TL (%18 KDV) yerine 31 Mayıs 2012 tarihine kadar tüm Turkcell Superonline müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. 31 Mayıs 2012 sonrasında Başlangıç Paketini iptal etmeyen müşterilerimizin faturalarına paket ücreti yansıtılır. Turkcell TV+ kullancıları canlı yayınları, 3 saati geçmeyecek şekilde başına kadar geri alıp izleyebilir ve kiralanan filmleri 30 gün içerisinde, izlemeye başladıktan sonra ise 48 saat içerisinde istedikleri kadar izleyebilir. Ayrıntılı bilgi, ücretlendirme ve kayıt için www.turkcelltvplus.com

FİBER SES

Fiber Ses, internet üzerinden avantajlı fiyatlarla görüşme yapmanı sağlayan sabit telefon hizmetidir. Ev telefonunu Turkcell Superonline kalitesine taşımak için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayabilir, numaranı kolayca Turkcell Superonline’a taşıyabilirsin. Numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra da, telefonunu mevcut modemine bağlayarak dilediğince konuşabilirsin.

Şimdi, hiçbir sabit ücret ödemeden, ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyarak, %40’a varan indirimlerle Turkcell Superonline’nın tüm telefon hizmetlerinden doyasıya faydalanabilirsin. Ayrıca sana özel tarife ve kampanyalardan yararlanarak, şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve mobil operatörlerle olan tüm telefon görüşmelerini rahatça yapabilirsin. Üstelik numaran da değişmez!

22507097_l