Fiber İnternet Deneme Kampanyası

fiber-deneTurkcell Superonline düzenlediği kampanyalar arasına ülkemize getirerek kullanımını neredeyse her eve kadar yaymayı başardığı fiber internet teknolojisini ilk 3 ay taahhütsüz olarak müşterilerine deneme fırsatı tanıyor. 3 ay süresi boyunca fiber internet hizmetini taahhütsüz bir şekilde deneyebilir, eğer hizmetten memnun kalırsanız anlaşmanızı imzalayarak 24 ay boyunca fiber internet teknolojisinin keyfini doya doya çıkartabilirsiniz. Herhangi bir aktivasyon ücreti ödemeniz gerekmeyen bu hizmeti deneyebilmeniz için kurulum ve modem ücreti de ödemenize gerek yok.

Kampanya boyunca sadece yeni bireysel fiber internet müşterisi talebine başvuranlar bir defaya mahsus olmak şartıyla yararlanabiliyorlar. İlk 3 ay boyunca abonelere taahhüt olmadan deneme amacıyla verilen fiber internet hizmetinin kampanya tutarından aylık olarak ücretlendiriliyorsunuz. İlk 3 aylık deneme dönemi içerisinde Turkcell Superonline’ın düzenlemiş olduğu diğer kampanya seçeneklerine geçildiği takdirde abonelik iptali durumunda kampanya iptal bedeli alınmıyor. Deneme sürecinin sonuna gelindiğinde aboneliğinizi iptal ettirmediyseniz veya diğer kampanyalara geçiş yapmadıysanız kampanya kapsamında denediğiniz fiber internet hizmetine 24 ay taahhütlü olarak otomatik şekilde abone olmuş sayılırsınız ve bu bağlamda 24 aylık taahhüt döneminde kampanya ücretinin belirtildiği rakamları ödersiniz.

İnternetinizin erişim hızları başvurduğunuz yerin yapısına ve çevresel faktörlere küçükoranlarda değişiklik gösterebilir. Özellikle iş yerlerinde kullanılan fiber internetin yoğun sunucu ve router performansları yüzünden fiber internetin performansı da zaman zaman etkilenebilmektedir.

24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal edilen abonelikler için taahhüt süresince kullanılan 3 aylık deneme süreci dahil olmak üzere indirimli tüm servislerin asıl fiyatlarıyla birlikte vergiler dahil bir şekilde kalan ay sayısının tüm faturaları faturalarınıza yansıtılır.

Kampanya süresince almış olduğunuz size verilen modemler sınırlı üretilmiştir ve Turkcell Superonline firmasına aittir. İlk 3 aylık deneme süresinden sonra ya da taahhüt anlaşması iptali durumunda almış olduğunuz modemin arızasız ve çalışır bir şekilde eksiksiz olarak geriye teslim edilmesi gerekmektedir. Modeminizi teslim etmediğiniz ya da arızalı, hasarlı veya iş göremeyecek şekilde teslim etmeniz durumunda Turkcell Superonline sizden vergiler dahil olmak üzere 150 TL modem bedelini almakla yükümlüdür.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.