Ev Numaranızı Taşıyın Sabit Ücretten Kurtulun

ev telefonuEv telefonlarının sabit ücretleri konuşmasanız bile her ay belirli bir ücret ödemenizi gerektirecek can sıkıcı duruma yol açarlar. Artık ev numaralarını Turkcell Superonline firmasına taşıyanlar hiçbir sabit ücret ödemeden Superonline telefon hizmeti alarak bunun yanında aynı zamanda her yöne dakika paketleri ile konuşmalarını da avantajlı ücretlendirmeler üzerinden yapabilecekler.

Hattını taşımak isteyen ve her ay sabit ücret ödemek istemeyen kişilere “Konuşmayan Kalmasın” kampanyası kapsamında numaralarını taşıyan tüm müşterilere fiber ses hizmetini hiçbir sabit ücret ödetmeden cazip koşullar halinde sunuyor. Üstelik numaralarını Turkcell Superonline hizmetine taşıyanlar kısa bir süre boyunca kendi aralarında ücretsiz tarifelerden yararlanabilecekler.

Fiber internet çağıyla birlikte sabit numaraları taşıma ve sabit ücretlerinden kurtulma dönemini de başlatan Turkcell Superonline, fiber internet hizmeti verdiği müşterilerine fiber ses hizmeti de vererek uygun fiyatlı teklifler sunuyor. Sabit numara taşıma hizmeti ile telefon numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyan tüm kullanıcılarına fiber ses hizmetlerinden hiçbir sabit ücret ödemeden seçmiş oldukları konuşma paketleriyle 24 ay sabit fiyat garantisi sunarak, %40 oranlarına varan fiyat avantajlarıyla iletişim imkanı sunuyor.

Eğer sabit ücret ödemekten sıkıldıysanız ve hattınızı Turkcell Superonline’a taşımak istiyorsanız Dect telefon ve 20 Mbps hızına sahip fiber internet deneyimini yaşayabilmeniz için 4 GB’lık internet kotasını da hediye olarak yanında veriyorlar.

4 GB ve üzeri kullanılan internet hizmeti için herhangi bir sabit ücret ödemeden, kullandığınız kadarının ücretini ödüyor veya isterseniz 1 GB daha internet kotasını satın alarak bu hizmetten yararlanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu şekilde fiber internet teknolojisinden kullanacağınız kadar ödeyerek yararlanabilmeniz mümkün hale geliyor.

Fiber ses hizmetinin seçenekleri arasındaki paketlerden yararlanmak için Standart Konuşma Paketi seçen müşteriler ayda her yöne 600 dakika olmak üzere tüm vergiler dahil 21,99TL gibi ufak bir ücret ödüyorlar. Kampanya bitene kadar Standart Konuşma Paketi dışında müşterilerin tercih etmiş oldukları konuşma seçeneklerine göre farklı paket alternatifleri de sunuluyor.

Ev telefon numaranızı değiştirmeden sabit ücretten kurtulmak istiyorsanız siz de Turkcell Superonline farkı ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.