Ağ Güvenliğinizi Turkcell Superonline ile Sağlayın

turkcell-superonline-ag-guvenligiAğ güvenliği sağlamanız internet üzerinde varlığınızı sürdürdüğünüz her an için kritik önem taşımaktadır. Kişisel bilgilerinizin ve bilgisayarınızın güvenliği açısından ağ güvenliğinizi en üst seviyelerde tutmalısınız. Bu noktada Turkcell Superonline abonelerine “Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri” ile müşterilerinin ağ uygulamalarına yönelik tüm güvenlik önlemlerini alması konusunda yardımcı oluyor. Tamamen uzman ve konusunda tecrübeli bir ekip tarafından üstlenen bu durum özellikle şirketlerin iş konusundaki süreklilik durumlarını ve markasının itibarını güven altına alıyor.

Ağlarına yönelik karşı geliştirilen güvenlik tehditlerine karşı daha iyi bir savunma mekanizmasına sahip olmak isteyen şirketler için güvenlik ekipmanı yönetimi hizmeti sunan Turkcell Superonline, ağ güvenliğini sağlayacak ekipmanları temin ederek kurulumunu gerçekleştirip, yönetim sürecini ve bakımlarını kadrosundaki uzman ekibiyle birlikte gerçekleştiriyor.

Turkcell Superonline, Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri kapsamında sadece basit bir ağ savunmasının ötesinde güvenlik anlayışını müşterilerinin ağlarına yönelik tüm uygumalar için garanti altına alırken, işin güvenilirliğini güven altına alarak koruyarak, rekabetin gücünü arttırıyor. Yasal olarak uyumluluk çerçevesi dahilinde standart güvenlik tedbirlerini almış olan şirketler aynı zamanda endüstriyel hırsızlık risklerinden de korunmuş oluyorlar. Türkiye’de fiber interneti geniş kitlelere yayan Turkcell Superonline, yüksek hızlı ve erişilebilirlik olarak üst seviyede tuttuğu veri merkezleri hizmetlerine ağ güvenliğini de ekleyerek sektörde öncü bir firma olarak emin adımlarla ilerliyor.

Yüksek maliyete yol açan ağ güvenliği yöntemleri yerine Turkcell Superonline müşterilerine bağlantı erişim ücretlerinin yanında sunduğu yönetilebilir güvenlik hizmetlerini de tek bir operatör üzerinden yalnızca tek fatura üzerinden sunma avantajını sağlıyor. Bu şekilde hizmet alan şirketler yüksek maliyetli ağ güvenliği yöntemleri yerine uygun bir hizmet bedeli karşılığında bu hizmeti de almış oluyorlar. Turkcell Superonline kendisine ait olan fiber internet altyapısıyla birlikte müşterilerine aynı zamanda ileri seviyede SLA garantiliyor.

Sanal alemdeki tehditlerin gelişmekte olan teknoloji ve iş sürecindeki değişimler ile birlikte giderek yaygınlaşması dolayısıyla şirketlerin artık geniş kapsamlı bir ağ güvenliğine ihtiyacı olduğu günlerde yapılabilecek en mantıklı çözüm olarak Turkcell Superonline ile ağ güvenliğinizi sağlamak gibi gözüküyor.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.