Hemen Başvur

24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde Paket+ 300 dakika paketi+Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 29,90 TL!

  • Tek başına satın alma avantajıyla Turkcell TV+ teknolojisiyle tanış!
  • 24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 19,90 TL!
  • İnternet paketin olmasa da TV izleme keyfi bizde!
  • Evdeki 2.televizyonda Turkcell TV+!
  • Kampanya 13 Mayıs 2014 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet, Turkcell TV+ ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
  • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir. Turkcell TV + IP TV hizmeti, sadece IP TV hizmetini destekleyen fiber internet bölgelerinde verilebilmektedir.
  • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV, % 15 ÖİV) 29.90TL,Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi için 39,90 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ve internet hizmeti kurulumu kampanya dahilinde ücretsiz olarak verilmekte olup, Kullandığın kadar öde paketi kapsamında data kullanılması halinde data ücretlendirilmesi www.superonline.net adresindeki güncel tarife ( 0,0092 TL) üzerinden yapılacaktır. Ses hizmeti için ücretlendirme periyodu Yurtiçi GSM için 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. 300 dakika her yöne ücretsiz paketini aşan görüşmelere veya diğer yönlere doğru yapılan aramalar www.superonline.net adresinde duyurulan mevcut ses tarifenizden ücretlendirilir. Turkcell TV+ Ev ve Ev Ekstra paket içerikleri fiyatlarına (%18 KDV, % 15 ÖİV) dahildir.
  • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
  • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti, varsa tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti, işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti,tüm vergiler ( % 18 KDV, %15 ÖİV) dahil 30 TL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli kampanya kapsamında ücretsiz verilen Turkcell TV+ Sök- At Paketi 25 Mps Kullandığın Kadar öde Fiber internet ve 300 Dakika Her Yöne Konuşma paketinin yararlandığım ay sayısı kadar bedeli toplam bedeli ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aşağıdaki tabloda seçmiş olduğum seçeneğe ait toplam kampanyalı aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
  • Kampanya kapsamında verilen modem ve IPTV cihazı stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
  • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
  • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
  • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
  • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır. Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na (AKK ) tabidir. Yukarıda belirtilen değerler indirme (download) Hız Alanlarını göstermektedir. Ay içerisinde indirme (download) ya da yükleme (upload) Hız Alanları aşıldığında ayın geri kalan günleri için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme 1 Mbps’ye düşecektir.
  • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
  • *Her Yöne Paketi; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli ücretli özel servis numaraları (1XY) ve diğer alternatif telekom operatörlerine doğru yapılan aramalar için geçerlidir.

  Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası Taahhütnamesi

  Turkcell TV+ PaketleriPaket Fiyatları (TL)Kutu Kullanım Fiyatları (TL)24 Ay Taahhütlü Toplam Fiyat (TL)
  Turkcell TV+ Ev Paketi9,902024 ay x 29.90
  Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi19,902024 ay x 39.90

  * AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir.

  Yorum Yazın

  Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.