2
Kas

İki Kat Fiber İnternet Kampanyası

Hemen Başvur

75 GB AKK fiyatına 150 GB AKK'lı Turkcell Fiber İnternet, ayda sadece 69,90 TL. Üstelik modem kullanımı fiyata dahil, kurulum ücretsiz!

  • Hızlarımız fiberde “-e kadar” değil, net hızları gösterir!
  • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
  • ​Kampanya 11 Eylül 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
  • Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​​ sunulabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
  • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 500 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
  • Aboneliğin taahhüt bitiminden önce sonlandırılması durumunda ab​onelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler dâhil 240 TL fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dâhil 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dâhil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder. Ayrıca kampanya fiyatına dâhil olarak abonelere abonelik süresince 7 TL modem kullanım ücreti de yansıtılacaktır.
  • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
  • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında sunulan Limitsiz Paketler Adil Kullanım Koşulları’na (AKK) tabidir.
  • Fiyatlar bölümünde ve taahhütnamede belirtilen tablodaki 24 Mbps Limitsiz AKK’lı paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri veya veri yükleme (upload) AKK değeri aşılırsa ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 8 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşecektir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dâhil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
  • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
  • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
  • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse taahhütnameye uygun cayma bedeli yansıtılır.
  • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
  • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
  • 12 ay sözünüze “Evde 2 Kat Fiber İnternet Kampanya” taahhütnamesi için tıklayınız
  • 24 ay sözünüze “Evde Işık Hızında 2 Kat Fiber İnternet Kampanya” taahhütnamesi için tıklayınız

   

   

  Hız​​​Kota​​​​AKK* İndirme (Download)​​AKK* Yükleme (Upload)​Tarife Fiyatı​​​Kampanya Fiyatı**​​
  24 Mbps​​​Limitsiz150 GB​​50 GB114 TL​​​69,90 TL​
  24 Mbps​​Limitsiz​​200 GB​50 GB​124 TL​​74,90 TL​
  24 Mbps​​​Limitsiz​300 GB​50 GB​144 TL​79,90 TL​​
  * Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak kullanım sınırını ifade etmektedir.
  ** Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dâhildir.
  Limitsiz AKK’lı Paketler: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme (download) hızında, 1 Mbps yükleme (upload) hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dâhil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz.
  29
  Eki

  Işık Hızında Sınırsız Fiber Kampanyası

  Hemen Başvur

  Turkcell fiberde adil kullanım kotası yok! Hızınız hiç düşmeden evde ışık hızında internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

   • Turkcell fiberde adil kullanım kotası yok! Hızınız hiç düşmeden evde ışık hızında internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

   • Kampanya 11 Eylül 2018 – 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
   • Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ​sunulabilmektedir.
   • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
   • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
   • Kampanyada tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
   • Kampanyada tüm vergiler dahil 240 TL kurulum bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
   • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, www.turkcell.com.tr,  Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından (FÇM, DÇM, OSM), TİM/YTSN kanalından başvurularla katılım sağlanabilir.
   • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya taahhütnamede belirtilen sürece uygun fatura eder.
   • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 7 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
   • Kampanya kapsamında kampanya içinde paketler arası geçiş yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti uygulanır.
   • Kampanya kapsamındaki fiyatlar bölümünde ve taahhütnamede belirtilen tablodaki fiber paketleri AKK’ya tabi değildir.
   • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedeliniz karşılanmamaktadır.
   • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​
   • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
   • Kampanyadan diğer geçişe uygun fiber kampanyalara geçiş mevcuttur.
   • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
   • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
   • Kampanya kapsamında opsiyonel ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcuttur.
   • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
   • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
   • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
   • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
   • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
   ​Hız​Kota​AKK* İndirme (Download)​AKK* Yükleme (Upload)Tarife Fiyatı​Kampanya Fiyatı**​
   ​15 Mbps​Limitsiz-​​-​169 TL​74,90 TL
   25 Mbps Platin Paket​​Limitsiz​-​-​229 TL89 TL​
   ​35 Mbps Platin Paket​Limitsiz​-​-​289 TL​139 TL
   ​50 Mbps Platin Paket​Limitsiz​-​-339 TL​169 TL​
   100 Mbps Platin Paket​​Limitsiz​-​-​ 449 TL​299 TL
   29
   Eki

   Dört Dörtlük Paketler Fiber Kampanyası

   Hemen Başvur

   Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük paketleri altında sizin için bir araya getirdik. Üstelik hem cepten hem de evden tek paketinizi tek Turkcell faturasında takip edebilirsiniz.

    • Hızlarımız Fiber’de «-e kadar değil», Net Hızları Gösterir!
    • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
    • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
    • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.

    Turbo paketlerde 4.5G hızında BiP, fizy ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

    • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
    • lifebox 25 GB Saklama Alanı
    • İnternetinden harcamayan fizy’de milyonlarca müzik ve video keyfi

    Platinum paketlerde 4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

    • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
    • Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+
    • İnternetinden harcamayan​ fizy’de milyonlarca müzik ve video keyfi
    • lifebox 100GB Saklama Alanı
    • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 
    • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır. Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
    • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
    • Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibariyle  TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
    • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
    4.5G HIZINDA MOBİL PAKETIŞIK HIZINDA FİBER EV İNTERNETİDört Dörtlük TEK Fiyat**
    Mobil Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıEv İnterneti Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya Fiyatı
    Turbo Yeni 2GB ***
    2GB + her yöne 500 dk
    + Her yöne 1.000 SMS​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​
    ​ ​​ ​​ 39TL​​ ​​ ​23TL​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ 24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK​
    ​104TL​62TL85TL​
    ​​15 Mbps AKK’sız Fiber ​​169TL​​76TL​99TL
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​229TL​81TL​104TL​
    Turbo 3GB ***
    3GB + her yöne 500 dk
    + Her yöne 1.000 SMS​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​
    ​ ​​ ​​ ​​ 59TL​​ ​​ 33TL​​ ​​ ​​ ​​ ​24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK​​
    ​104TL​​62TL​95TL
    ​​15 Mbps AKK’sız Fiber ​169TL​​​​76TL109TL​
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​229TL​​81TL​114TL​
    Turbo Bizbize 3GB
    3GB + her yöne 1.000 dk + Turkcell yönüne
    sınırsız DK
    + Her yöne 1.000 SMS
    69TL43TL
    ​ 24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​62TL105TL
    ​​​15 Mbps AKK’sız Fiber ​169TL​​​76TL119TL​
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin229TL81TL​​124TL
    Turbo 5GB
    5GB + her yöne 500 dk
    + Her yöne 1.000 SMS
    69TL43TL
    24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​62TL105TL
    ​15 Mbps AKK’sız Fiber ​169TL​​​​76TL119TL​
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​229TL​81TL​​124TL
    Turbo Bizbize 5GB 
    5GB + her yöne 1.000 dk + Turkcell yönüne
    sınırsız DK
    + Her yöne 1.000 SMS
    79TL53TL
    24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​62TL115TL
    ​​15 Mbps AKK’sız Fiber ​​169TL​​76TL​​129TL
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​229TL​81TL​​134TL
    Turbo 7GB
    7GB + her yöne 500 dk
    + Her yöne 1.000 SMS
    79TL53TL
    24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​62TL115TL
    ​​15 Mbps AKK’sız Fiber 169TL​​76TL129TL​
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​229TL​​​81TL​​134TL
    Turbo Bizbize 7GB ​
    7GB + her yöne 1.000 dk  + Turkcell yönüne
    sınırsız DK
    + Her yöne 1.000 SMS
    89TL63TL
    24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​62TL125TL
    ​15 Mbps AKK’sız Fiber​​169TL​​​76TL​139TL
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​​​​229TL​​81TL​144TL​
    ​ Platinum 12GB
    12GB + her yöne 2.000 dk
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS/MMS
    105TL79TL
    24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​​62TL141TL
    ​​​15 Mbps AKK’sız Fiber169TL​​​​76TL155TL​
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​​229TL​​81TL​160TL​

    Platinum 18GB
    18GB + her yöne 2.000 dk
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
    125TL99TL
    24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​​62TL161TL
    ​​15 Mbps AKK’sız Fiber ​​169TL​​​​76TL​175TL
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​229TL​​81TL​180TL

    Platinum 25GB
    25GB + her yöne 2.000 dk
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
    145TL119TL
    ​ 24 Mbps Limitsiz
    100GB AKK
    104TL​​62TL181TL
    ​​15 Mbps AKK’sız Fiber ​​​169TL​​​76TL195TL​
    25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​​​​​​​​​229TL​​81TL​200TL​