2
Kas

Hızlı İnternet – ADSL Kampanyası

Hemen Başvur

8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK ADSL 24 ay ayda sadece 54,90 TL!

  • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
  • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
  • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120 TL’ye kadar karşılıyoruz.
  • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
  • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
  • ​Kampanya 05 Ağustos 2016 – 01 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre ADSL hizmetine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
  • ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
  • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır. 
  • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda taahhüt süresince kurulum ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 120 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
  • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler  dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
  • Ay içerisindeki veri indirime değeri 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye,  8 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 3 Mbps’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ve 16 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 5 Mbps’ye düşürülecektir. ​Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. ​​(AKK: Adil Kullanım Koşullar)
  • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
  • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
  • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
  • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
  • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
  • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir. 
  • Kampanya kapsamında yeni müşterilere sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet özelliğinde olup herhangi bir kota aşım bedeli mevcut değildir.
  • Akıllı Paketler kotasında duran paketlerdir. Kota sınırına ulaştığında internet hizmetiniz durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli ya da sürpriz fatura yansıtılmaz. Varsa ALO Hizmetiniz kesintiye uğramaz. Dilerseniz ek Joker Kota paketleri alarak da internet kullanımınıza ay sonuna kadar devam edebilirsiniz. 
  • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan nakil hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL hizmet ücreti faturaya yansıtılır. 
  • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
  • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 222​ Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
  Hız Kota AKK* Tarife Fiyatı 

  Kampanya Fiyatı ****

  8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB76 TL54,90 TL
  8 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​75 GB​81 TL59,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​100 GB​91 TL64,90 TL​
  ​16 Mbps’ye kadarLimitsiz​50 GB​78 TL​59,90 TL​
  ​16 Mbps’ye kadarLimitsiz​​75 GB​83 TL64,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​100 GB​93 TL69,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket​**50 GB​-​​75 TL53,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket​**100 GB​​-​90 TL63,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket​**200 GB​​-120 TL​83,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​50 GB​-77 TL​58,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​100 GB​-92 TL​​68,90 TL
  16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​200 GB​-122 TL​​88,90 TL
  4 Mbps’ye kadar Platin Paket​***Limitsiz​​-109 TL​89,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Platin Paket​***Limitsiz​​-129 TL​109,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar Platin Paket​***​Limitsiz​-189 TL​​149,90 TL
  2
  Kas

  Hızlı İnternet – Yalın ADSL Kampanyası

  Hemen Başvur

  8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL 24 ay ayda sadece 64,90 TL!

   • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
   • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
   • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120 TL’ye kadar karşılıyoruz.
   • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
   • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
   • Üstelik şimdi ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca detayları Şartlar bölümünde belirtilen her yöne 100 dakika paketini kazanırlar!

   • ​Kampanya 01 Ağustos 2016 – 01 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
   • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri, altyapı uygunluğuna göre Yalın ADSL hizmetine, yeni Limitsiz AKK’lı, Kotasında Duran Akıllı ve AKK’sız Platin paketlerinden istediğini seçerek ve 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
   • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
   • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
   • Kampanya kapsamında sunulan “24 ay ücretsiz her ay 100 dakika her yöne* konuşma paketi”nden, sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan 24 ay abonelik taahhütü veren müşteriler faydalanabilir.                                                          *Her Yöne; Şehir içi, Şehirler arası, Yurtiçi GSM, Uluslararası I. Kademe PSTN, 444, Diğer Alternatif Telekom Operatörleri, Üç Haneli Ücretli Özel Servis Numaraları (1XY) yönleri için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM 30 saniye, diğer yönler için 60 saniyedir. Paket dışı yönler ve paket dahilindeki yön aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.
   • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır. 
   • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
   • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 120 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
   • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) mevcut müşteri geçişlerinde tüm vergiler dahil 8 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti, (varsa) numara taşıma durumunda yararlandığım tüm vergiler dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlandığım ay kadar toplam bedeli, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
   • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
   • Ay içerisindeki veri indirime değeri 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye,  8 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 3 Mbps, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ve 16 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 5 Mbps olarak devam eder. ​Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. ​​(AKK: Adil Kullanım Koşullar)
   • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
   • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
   • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
   • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
   • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
   • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
   • Kampanya kapsamında yeni müşterilere sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet özelliğinde olup herhangi bir kota aşım bedeli mevcut değildir.
   • Akıllı Paketler kotasında duran paketlerdir. Kota sınırına ulaştığında internet hizmetiniz durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli ya da sürpriz fatura yansıtılmaz. Varsa ALO Hizmetiniz kesintiye uğramaz. Dilerseniz ek Joker Kota paketleri alarak da internet kullanımınıza ay sonuna kadar devam edebilirsiniz. 
   • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
   • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir.
   • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
   • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
    Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
   ​Hız​Kota​AKK*​Tarife Fiyatı ​24 Ay Taahhütlü
   Kampanya Fiyatı**** 
   ​8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB91 TL64,90 TL
   ​8 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB​​96 TL​69,90 TL
   ​8 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GB​​106 TL​74,90 TL
   ​16 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB​​93 TL​69,90 TL
   16 Mbps’ye kadar​Limitsiz75 GB​98 TL​​74,90 TL
   16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​100 GB​108 TL​​79,90 TL
   ​8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**50 GB​-​90 TL63,90 TL​
   ​8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**100 GB​-​105 TL73,90 TL​
   8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**200 GB​135 TL​93,90 TL
   ​16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**50 GB​​-92 TL​68,90 TL
   16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​100 GB​-107 TL​​78,90 TL
   ​16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​200 GB​-137 TL​98,90 TL​
   4 Mbps’ye kadar Platin Paket​***​Limitsiz-​124 TL99,90 TL​
   8 Mbps’ye kadar Platin Paket​***​Limitsiz​-144 TL119,90 TL​
   16 Mbps’ye kadar Platin Paket***​Limitsiz​-​204 TL159,90 TL​
   2
   Kas

   Dört Dörtlük Paketler ADSL / Yalın ADSL Kampanyası

   Hemen Başvur

   Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük paketleri altında sizin için bir araya getirdik. Üstelik hem cepten hem de evden tek paketinizi tek Turkcell faturasında takip edebilirsiniz.

    • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil !
    • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
    • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120TL’ye kadar karşılıyoruz
    • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
    • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
    • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!
    • 4.5G hızında servisler deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz! Turbo paketlerde BiP’e özel ek 1GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Akıllı Depo 25GB Saklama Alanı ve ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz ; Platinum paketlerde BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+,  İnternetinden harcamayan Turkcell Sınırsız Müzik, Akıllı Depo 100GB Saklama Alanı​ ve ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz​​
    • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 
    • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır. 
    • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
    • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
    • ​Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibariyle  TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
    • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
    • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB’di​r.
    • Mobil turbo paket kullanımları bittiğinde​; aşım ücreti konuşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 dk, mesajlaşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 adet ve internet için tüm vergiler dahil 10 TL/1 GB’dir. Ses ve sms aşımlarında, onuncu aşımdan sonra Ses : tüm vergiler dahil 66kr/Dk – SMS : tüm vergiler dahil 55kr/Adet. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.​
    • Mobil Platinum paket kullanımları bittiğinde ;  aşım ücreti konuşma için tüm vergiler dahil 10 TL/500 dk, mesajlaşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 SMS/MMS adet ve internet için tüm vergiler dahil 10 TL/1 GB’dir. Ses ve SMS aşımlarında, onuncu tekrar sonrasında ses tüm vergiler dahil 2 kuruş/dk, SMS tüm vergiler dahil 4 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir.
     10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
    • Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
    • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
    • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100Mbps, 3G bağlantıları için 63Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600Mbps üst hız limiti sunulur.
    • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
    • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
    • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
    • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. ​
    • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. ​Detaylı bilgi için tıklayınız.​​ 
     Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​​

    • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
    • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
    • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
    • Kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı Adsl’de 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps’ye, 16 Mbps hız içeren paketler için 5 Mbps’ye​ ​düşecektir. ​
    • 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.​
    • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
    • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
    • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
    •  “16 Mbps’ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
    • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler için Turkcell Superonline faturaları yalnızca e-posta yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecek ve ödeme kanallarına kapalı olacaktır. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
    4.5G HIZINDA MOBİL PAKET HIZLI EV İNTERNETİ – YALIN ADSL Dört Dörtlük Yalın ADSL TEK Fiyat** HIZLI EV İNTERNETİ – ADSL Dört Dörtlük ADSL TEK Fiyat **
    Mobil Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıEv İnterneti Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıTarife FiyatıKampanya Fiyatı
    Turbo Ekstra 2GB
    2GB + her yöne 1.000 dk + + Turkcell yönüne sınırsız dk  
    ​ + Her yöne 1.000 SMS
    59TL40TL​​ 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL99TL78TL49TL 89TL
    8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​96TL61TL​​101TL​81TL​51TL​91TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL104TL83TL54TL 94TL
    Turbo 4GB
    4GB + her yöne 500 dk  
     + Her yöne 1.000 SMS
    59TL40TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL99TL78TL49TL 89TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​96TL​61TL​​101TL​​81TL​51TL​​​91TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL104TL83TL54TL 94TL
    Turbo Ekstra 4GB
    4GB + her yöne 1.000 dk + + Turkcell yönüne sınırsız dk   
     + Her yöne 1.000 SMS
    69TL50TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL106TL76TL46TL 96TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL109TL78TL49TL 99TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​​96TL​​61TL​111TL​​81TL​​51TL​101TL​
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL114TL83TL54TL 104TL
    Turbo 6GB
    6GB + her yöne 500 dk  
    + Her yöne 1.000 SMS
    69TL50TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL109TL78TL49TL 99TL
    8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​​
    ​​96TL​​​61TL​​111TL​81TL​51TL​101TL​
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL114TL83TL54TL 104TL
    Turbo Ekstra 6GB
    6GB + her yöne 1.000 dk + Turkcell yönüne sınırsız dk 
    + Her yöne 1.000 SMS
    79TL60TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL116TL76TL46TL 106TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL119TL78TL49TL 109TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​​96TL​61TL​121TL​​81TL​51TL111TL​
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL124TL83TL54TL 114TL
    Platinum 10GB
    10GB + her yöne 1.000 dk  +​ Turkcell yönüne sınırsız dk
    + Her yöne 1.000 SMS/MMS
    89TL70TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL126TL76TL46TL 116TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL129TL78TL49TL 119TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​​96TL​61TL131TL​​​81TL51TL​​121TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL134TL83TL54TL 124TL
    Platinum Mega 10GB
    10GB + her yöne 2.000 dk  
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS/MMS
    99TL80TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL136TL76TL46TL 126TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL139TL78TL49TL 129TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​​96TL​61TL141TL​​81TL​​51TL131TL​
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL144TL83TL54TL 134TL
    Platinum 15GB
    15GB + her yöne 1.000 dk  
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS
    109TL90TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL146TL76TL46TL 136TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL149TL78TL49TL 139TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​96TL​​61TL151TL​​81TL​51TL​141TL​
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL154TL83TL54TL 144TL
    Platinum Mega 15GB
    15GB + her yöne 2.000 dk  
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
    119TL100TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL156TL76TL46TL 146TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL159TL78TL49TL 169TL
    ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​
    ​96TL​​61TL161TL​​81TL​​51TL151TL​
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL164TL83TL54TL 154TL
    Platinum 20GB
    20GB + her yöne 1.000 dk  
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
    129TL110TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL166TL76TL46TL 156TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL169TL78TL49TL 159TL
    8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​​
    ​96TL​61TL​171TL​​81TL51TL​​161TL
    16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL174TL83TL54TL 164TL
    Platinum Mega 20GB
    20GB + her yöne 2.000 dk  
    + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​​
    139TL120TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    91TL56TL176TL76TL46TL 166TL
    ​16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    50GB AKK
    93TL59TL179TL78TL49TL 169TL
    8 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK​​​
    ​​96TL​61TL​181TL​81TL​51TL​​171TL
    ​ 16 Mbps’ye kadar Limitsiz
    75GB AKK
    98TL64TL184TL83TL54TL 174TL