2
Kas

Hızlı İnternet – ADSL Kampanyası

Hemen Başvur

8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK ADSL 24 ay ayda sadece 54,90 TL!

  • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
  • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
  • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120 TL’ye kadar karşılıyoruz.
  • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
  • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
  • ​Kampanya 05 Ağustos 2016 – 01 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre ADSL hizmetine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
  • ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
  • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır. 
  • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda taahhüt süresince kurulum ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 120 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
  • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler  dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
  • Ay içerisindeki veri indirime değeri 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye,  8 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 3 Mbps’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ve 16 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 5 Mbps’ye düşürülecektir. ​Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. ​​(AKK: Adil Kullanım Koşullar)
  • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
  • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
  • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
  • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
  • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
  • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir. 
  • Kampanya kapsamında yeni müşterilere sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet özelliğinde olup herhangi bir kota aşım bedeli mevcut değildir.
  • Akıllı Paketler kotasında duran paketlerdir. Kota sınırına ulaştığında internet hizmetiniz durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli ya da sürpriz fatura yansıtılmaz. Varsa ALO Hizmetiniz kesintiye uğramaz. Dilerseniz ek Joker Kota paketleri alarak da internet kullanımınıza ay sonuna kadar devam edebilirsiniz. 
  • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan nakil hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL hizmet ücreti faturaya yansıtılır. 
  • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
  • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 222​ Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
  Hız Kota AKK* Tarife Fiyatı 

  Kampanya Fiyatı ****

  8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB76 TL54,90 TL
  8 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​75 GB​81 TL59,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​100 GB​91 TL64,90 TL​
  ​16 Mbps’ye kadarLimitsiz​50 GB​78 TL​59,90 TL​
  ​16 Mbps’ye kadarLimitsiz​​75 GB​83 TL64,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​100 GB​93 TL69,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket​**50 GB​-​​75 TL53,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket​**100 GB​​-​90 TL63,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket​**200 GB​​-120 TL​83,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​50 GB​-77 TL​58,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​100 GB​-92 TL​​68,90 TL
  16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​200 GB​-122 TL​​88,90 TL
  4 Mbps’ye kadar Platin Paket​***Limitsiz​​-109 TL​89,90 TL​
  8 Mbps’ye kadar Platin Paket​***Limitsiz​​-129 TL​109,90 TL​
  16 Mbps’ye kadar Platin Paket​***​Limitsiz​-189 TL​​149,90 TL
  2
  Kas

  Hızlı İnternet – Yalın ADSL Kampanyası

  Hemen Başvur

  8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL 24 ay ayda sadece 64,90 TL!

   • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
   • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
   • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120 TL’ye kadar karşılıyoruz.
   • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
   • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
   • Üstelik şimdi ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca detayları Şartlar bölümünde belirtilen her yöne 100 dakika paketini kazanırlar!

   • ​Kampanya 01 Ağustos 2016 – 01 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
   • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri, altyapı uygunluğuna göre Yalın ADSL hizmetine, yeni Limitsiz AKK’lı, Kotasında Duran Akıllı ve AKK’sız Platin paketlerinden istediğini seçerek ve 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
   • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
   • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
   • Kampanya kapsamında sunulan “24 ay ücretsiz her ay 100 dakika her yöne* konuşma paketi”nden, sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan 24 ay abonelik taahhütü veren müşteriler faydalanabilir.                                                          *Her Yöne; Şehir içi, Şehirler arası, Yurtiçi GSM, Uluslararası I. Kademe PSTN, 444, Diğer Alternatif Telekom Operatörleri, Üç Haneli Ücretli Özel Servis Numaraları (1XY) yönleri için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM 30 saniye, diğer yönler için 60 saniyedir. Paket dışı yönler ve paket dahilindeki yön aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.
   • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır. 
   • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
   • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 120 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
   • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) mevcut müşteri geçişlerinde tüm vergiler dahil 8 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti, (varsa) numara taşıma durumunda yararlandığım tüm vergiler dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlandığım ay kadar toplam bedeli, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
   • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
   • Ay içerisindeki veri indirime değeri 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye,  8 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 3 Mbps, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ve 16 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 5 Mbps olarak devam eder. ​Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. ​​(AKK: Adil Kullanım Koşullar)
   • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
   • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
   • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
   • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
   • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
   • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
   • Kampanya kapsamında yeni müşterilere sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet özelliğinde olup herhangi bir kota aşım bedeli mevcut değildir.
   • Akıllı Paketler kotasında duran paketlerdir. Kota sınırına ulaştığında internet hizmetiniz durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli ya da sürpriz fatura yansıtılmaz. Varsa ALO Hizmetiniz kesintiye uğramaz. Dilerseniz ek Joker Kota paketleri alarak da internet kullanımınıza ay sonuna kadar devam edebilirsiniz. 
   • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
   • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir.
   • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
   • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
    Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
   ​Hız​Kota​AKK*​Tarife Fiyatı ​24 Ay Taahhütlü
   Kampanya Fiyatı**** 
   ​8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB91 TL64,90 TL
   ​8 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB​​96 TL​69,90 TL
   ​8 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GB​​106 TL​74,90 TL
   ​16 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB​​93 TL​69,90 TL
   16 Mbps’ye kadar​Limitsiz75 GB​98 TL​​74,90 TL
   16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​100 GB​108 TL​​79,90 TL
   ​8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**50 GB​-​90 TL63,90 TL​
   ​8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**100 GB​-​105 TL73,90 TL​
   8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**200 GB​135 TL​93,90 TL
   ​16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**50 GB​​-92 TL​68,90 TL
   16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​​100 GB​-107 TL​​78,90 TL
   ​16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**​200 GB​-137 TL​98,90 TL​
   4 Mbps’ye kadar Platin Paket​***​Limitsiz-​124 TL99,90 TL​
   8 Mbps’ye kadar Platin Paket​***​Limitsiz​-144 TL119,90 TL​
   16 Mbps’ye kadar Platin Paket***​Limitsiz​-​204 TL159,90 TL​
   2
   Kas

   Muhteşem 3’lü Kampanyası

   Hemen Başvur

   25 Mbps Limitsiz 35 GB AKK Fiber İnternet+ Turkcell TV+ Giriş Paketi + Alo Hizmeti= 64,90TL 24 ay taahhütlü Üstelik ilk 6 ay boyunca tüm kanallar açık Üstelik ayda 5GB, yılda 120GB mobil internet hediye

    • İlk 1 ay boyunca tüm kanallar hediye
    • TV+ servisinde geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB mobil data hediye!
    • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!​
    • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline  TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
    • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
    •  TV+ Giriş, Aile ve Extra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
    • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
    • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
    • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 500 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
    • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin tüm vergiler dahil 240 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 120 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 96 TL fiber internet aktivasyon ücreti, tüm vergiler dahil 48 TL Turkcell TV+ aktivasyon ücreti,  “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
    • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
    • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde  TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil  yapılan seçime göre Huawei için 299 TL, Sagem için 499 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
    • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
    • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil  4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
    • Kampanyan stoklarla sınırlıdır.
    • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
    • Kampanyalar içerisindeki ev interneti paketleri, fiyatlar bölümünde yer alan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Adil Kullanım Koşulları gereği veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarının ilgili her bir ay içerisinde aşılması durumunda, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmaz, içinde bulunulan ilgili ay sonuna kadar aşağıdaki tabloda (Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu) ilgili Tarife hızı kapsamında belirtilen hız kısıtı uygulanır, takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.​

     

     

    ​​Hız​Kota​AKK İndirme
    (Download) Hız Alanı*
    AKK Yükleme (Upload) Hız Alanı*​​Aylık indirimsiz Tarife FiyatıKampanya kapsamındaki aylık indirimli Tarife bedeli​***Tarife bedeli üzerinden sağlanan aylıkindirim bedeli**​
    ​​​​Limitsiz Paketler​ ​ ​ ​ ​​24 Mbps​Limitsiz​35 GB​50 GB​89 TL47,9 TL​​41,1 TL
    24 Mbps​​Limitsiz​​5​0 GB​​50 GB94 TL​​52,9 TL​41,1 TL
    24 Mbps​​Limitsiz75 GB​​50 GB​​99 TL57,9 TL​​41,1 TL
    ​24 Mbps​Limitsiz​100 GB​50 GB​104 TL​62,9 TL​​41,1 TL
    ​24 Mbps​Limitsiz200 GB​​50 GB124 TL​​89,9 TL​34,1 TL​
    ​Akıllı Paketler​​ ​​50 Mbps​​200 GB​​-​-114 TL​​​89,9 TL​​24,1 TL​
    ​100 Mbps​​​200 GB-​​-129 TL​​​99,9 TL​​29,1 TL​
    ​​Platin Paketler​​ ​ ​ ​​25 MbpsLimitsiz​​-​-​229 TL​​82 TL​​147 TL​
    ​​35 Mbps​Limitsiz​​-​-​289 TL​​132 TL​​157 TL​
    ​​​50 MbpsLimitsiz​​-​​-​339 TL​​169 TL​​​170 TL
    ​​100 Mbps​​Limitsiz​-​​-​449 TL​​299 TL​150 TL​

    (*): İnternet hızı (nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir. Kampanyalar içerisindeki ev interneti paketleri Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.

    (**): İndirim tutarı, Kampanyada sunulan Tarifenin güncel raf bedeli ile Kampanya kapsamında sunulan indirimli Tarife bedeli arasındaki farkı göstermektedir.

     

    (***): Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir. ​​

    Tarife seçenekleri ile birlikte sunulan TV+ Paket seçenekleri ve bunlara ilişkin tüm vergiler dahil bedeller aşağıdaki şekildedir:

     

    Sagem Kutu opsiyonu;​​​​

    Limitsiz Paketler;

    ​​​​​24 Mbps hız, 35 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​​​TV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​
    TV+ Giriş Paketi​​5,90 TL​​17,00 TL​24 ay boyunca 74.90 TL​​
    TV+ Aile Paketi​​5,90 TL​​​22,00 TL24 ay boyunca 79.90 TL​​
    TV+ Ekstra Paketi​​5,90 TL​​22,00 TL​​24 ay boyunca 89.90 TL​​​

     

     

    ​​​24 Mbps hız, 50 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​
    TV+ Giriş Paketi​​5,90 TL​​​17,00 TL​24 ay boyunca 79.90 TL​​​
    TV+ Aile Paketi​5,90 TL​​​​​22,00 TL24 ay boyunca 84.90 TL​​​
    ​​TV+ Ekstra Paketi​5,90 TL​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 94.90 TL​​​​
     
    ​​
    ​​​24 Mbps hız, 75 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​
    TV+ Giriş Paketi​​5,90 TL​​​22,00 TL​​24 ay boyunca 79,90 TL​​​​
    TV+ Aile Paketi​​5,90 TL​​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 89.90 TL​​​
    TV+ Ekstra Paketi​5,90 TL​​​22,00 TL​​​​24 ay boyunca 99.90 TL​​​
     

     

    ​​​24 Mbps hız, 100 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​​TV+ Paketi aylık indirimi​​​ TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​
    ​TV+ Giriş Paketi​​​5,90 TL​​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 84,90 TL​​​​​
    ​TV+ Aile Paketi​​​5,90 TL​​​​22,00 TL​​​​24 ay boyunca 94,90 TL​​​​
    TV+ Ekstra Paketi​​​5,90 TL​​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 104,90 TL​​​​​
     
     
    ​​​24 Mbps hız, 200 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​​​TV+ Paketi aylık indirimi​​​​​ TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​​
    ​​TV+ Giriş Paketi​​​​19,90 TL​​​​30,00 TL​​​​24 ay boyunca 89,90 TL​​​​​​
    ​​TV+ Aile Paketi​​​​27,90 TL​​​​22,00 TL​​​​24 ay boyunca 99,90 TL​​​​​​
    ​TV+ Ekstra Paketi​​​27,90 TL​​​​​22,00 TL​​​​24 ay boyunca 109,90 TL​​​​​​
    Akıllı Paketler;
     
    50 Mbps hız, 200 GB İndirme Hız alanı olan Kotasında Duran Tarife ile birlikte seçildiğinde​​TV+ Paketi aylık indirimi​​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​
    TV+ Giriş Paketi​​1​​​9.90 TL​​​​​​30,00 TL24 ay boyunca 89.90 TL​​​​​
    TV+ Aile Paketi​​​​27.90 TL​​​​​​22,00 TL24 ay boyunca 99.90 TL​​​​​
    ​​TV+ Ekstra Paketi27.90 TL​​​​​​22,00 TL​24 ay boyunca 109.90 TL​​​​​

     

    100 Mbps hız, 200 GB İndirme Hız alanı olan Kotasında Duran Tarife ile birlikte seçildiğindeTV+ Paketi aylık indirimi​​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​​
    ​TV+ Giriş Paketi​​​1​​​9.90 TL​​​​​​​30,00 TL​​24 ay boyunca 99.90 TL​​​​​​​
    TV+ Aile Paketi​​​​27.90 TL​​​​​​22,00 TL​24 ay boyunca 109.90 TL​​​​​​
    TV+ Ekstra Paketi​​​​27.90 TL​​​​​​​22,00 TL​24 ay boyunca 119.90 TL​​​​​​
     
    Platin Paketler;
     
    ​25 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​Tarife ile birlikte seçildiğinde
    TV+ Paketi aylık indirimi​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​​​
    ​TV+ Giriş Paketi​​​​5,90 TL​​​​22,00 TL​​24 ay boyunca 104.00 TL​​​​​​​
    ​ TV+ Aile Paketi​​​​5.90 TL​​​​22,00 TL​​24 ay boyunca 114.00 TL​​​​​​​
    ​TV+ Ekstra Paketi​​​5.90 TL​​​​22,00 TL​​24 ay boyunca 124.00 TL​​​​​​​
     
    35 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​​Tarife ile birlikte seçildiğinde
    TV+ Paketi aylık indirimi​​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​​​
    ​TV+ Giriş Paketi​​​​​5,90 TL​​​​​30,00 TL​​​24 ay boyunca 146.00 TL​​​​​​​​
    ​ TV+ Aile Paketi​​​​​5,90 TL​​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 164.00 TL​​​​​​​​
    ​​TV+ Ekstra Paketi​​5,90 TL​​​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 174.00 TL​​​​​​​​
     
    ​50 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​​Tarife ile birlikte seçildiğinde
    TV+ Paketi aylık indirimi​​​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​​​​
    ​​TV+ Giriş Paketi​​​​​1​​​9.90 TL​​​​​30,00 TL​​​​24 ay boyunca 169.00 TL​​​​​​​​
    ​​ TV+ Aile Paketi​​​​​​27.90 TL​​​​​30,00 TL​​​24 ay boyunca 171.00 TL​​​​​​​​​
    ​​​TV+ Ekstra Paketi​​​​​27.90 TL​​​​22,00 TL​​​24 ay boyunca 189.00 TL​​​​​​​​​
     
    ​​100 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​​Tarife ile birlikte seçildiğinde
    TV+ Paketi aylık indirimi​​​​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​​​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​​​​​
    ​​​ TV+ Aile Paketi​​​​​​​29.90 TL​​​​​​​​30,00 TL​​​24 ay boyunca 299.00 TL​​​​​​​​​​​
    ​​​​TV+ Ekstra Paketi​​​​​​37.90 TL​​​​​​​22,00 TL​​​​24 ay boyunca 309.00 TL​​​​​​​​​​​
     
    Huawei Kutu opsiyonu;​​​
     
    ​​​24 Mbps hız, 35 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğindeTV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + ​TV+ Paketleri)
    TV+ Giriş Paketi​5.90 TL​12,00 TL​24 ay boyunca 69.90 TL​
    TV+ Aile Paketi​5.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 79.90 TL​
    ​TV+ Ekstra Paketi​5.90 TL​12,00 TL24 ay boyunca 89.90 TL​

    ​​​24 Mbps hız, 50 GB İndire hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğindeTV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)
    TV+ Giriş Paketi​5.90 TL​12,00 TL​24 ay boyunca 74.90 TL​
    TV+ Aile Paketi​5.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 84.90 TL​
    TV+ Ekstra Paketi59.90 TL​12,00 TL24 ay boyunca 94.90 TL​

    ​​​24 Mbps hız, 75 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğindeTV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)
    TV+ Giriş Paketi​5.90 TL​12,00 TL​24 ay boyunca 79.90 TL​
    TV+ Aile Paketi​5.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 89.90 TL​
    ​ TV+ Ekstra Paketi​5.90 TL​12,00 TL24 ay boyunca 99.90 TL​


    ​​​​

    ​​​24 Mbps hız,100 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​
    ​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​
    TV+ Giriş Paketi​​​​5.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 84.90 TL​
    ​TV+ Aile Paketi​​​5.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 94.,90 TL​​
    ​​ TV+ Ekstra Paketi​​5.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 104.90 TL​​​

     

    ​​​24 Mbps hız,200 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​​​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi
    ​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​
    ​ TV+ Giriş Paketi​​​​19.90 TL​​20,00 TL24 ay boyunca ​89.90 TL​​​​
    ​TV+ Aile Paketi​​​​​27.90 TL​​​12,00 TL24 ay boyunca 99.90 TL​​​​
    ​​​ TV+ Ekstra Paketi​​​27.90 TL​​​12,00 TL24 ay boyunca 109.90 TL​​​​

    Akıllı Paketler;

    50 Mbps hız, 200 GB İndirme Hız alanı olan Kotasında Duran Tarife ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)
    TV+ Giriş Paketi​19.90 TL​20,00 TL​24 ay boyunca 89.90 TL​
    TV+ Aile Paketi​27.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 99.90 TL​
    ​ TV+ Ekstra Paketi27.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 109.90 TL​

    ​​​​

    100 Mbps hız, 200 GB İndirme Hız alanı olan Kotasında Duran Tarife ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)
    ​ TV+ Giriş Paketi​​19,90 TL​20,00 TL​24 ay boyunca 99.90 TL​​
    TV+ Aile Paketi​27.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 109.90 TL​
    TV+ Ekstra Paketi27.90 TL​​12,00 TL24 ay boyunca 119.90 TL​

     

    Platin Paketler;
    ​25 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​TV+ Paketi aylık indirimi​​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​
    ​ TV+ Giriş Paketi​​​​​5.90 TL​​​​12,00 TL24 ay boyunca 104.00 TL​​
    TV+ Aile Paketi​​​​​5.90 TL​​​12,00 TL24 ay boyunca 114.00 TL​​
    TV+ Ekstra Paketi​​​5.90 TL​​​​12,00 TL24 ay boyunca 124.00 TL​​

     

    ​35 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​​TV+ Paketi aylık indirimi​​
    TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​
    ​ TV+ Giriş Paketi​​​​​​​5.90 TL​​​​12,00 TL​​24 ay boyunca 154.00 TL​​​
    ​ TV+ Aile Paketi​​​​​5.90 TL​​​​​12,00 TL24 ay boyunca 164.00 TL​​​
    ​ TV+ Ekstra Paketi​​​​5.90 TL​​​​​12,00 TL​24 ay boyunca 174.00 TL​​​

     

    ​​​50 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​​TV+ Paketi aylık indirimi​​​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​
    ​​ TV+ Giriş Paketi​​​​19.90 TL​​​​​​​20,00 TL​​24 ay boyunca 169.00 TL​​​
    ​​ TV+ Aile Paketi​​27.90 TL​​​​​​12,00 TL​​24 ay boyunca 179.00 TL​​​
    ​​ TV+ Ekstra Paketi​27.90 TL​​​​​​12,00 TL​​24 ay boyunca 189.00 TL​​​

     

    ​​​100 Mbps hız, Limitsiz ile birlikte seçildiğinde​​​TV+ Paketi aylık indirimi​​​​TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​​
    Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
    (Tarife + TV+ Paketleri)​​​
    ​TV+ Aile Paketi​​​29.90 TL​​​​​​​20,00 TL​​24 ay boyunca 299.00 TL​​​​
    ​TV+ Ekstra Paketi​37.90 TL​​​​​​​12,00 TL​​24 ay boyunca 309.00 TL​​​​

     

    TV+ Sinema Paketi aylık indirim bedeli, seçtiğiniz Tarife ve/veya TV+ Paketine göre değişmeksizin, vergiler dahil 14,90 TL (OndörtTürkLirasıdoksanKuruş)’dir.​

    2
    Kas

    Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası

    Hemen Başvur

    24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde Paket+ 300 dakika paketi+Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 29,90 TL!

     • Tek başına satın alma avantajıyla Turkcell TV+ teknolojisiyle tanış!
     • 24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 19,90 TL!
     • İnternet paketin olmasa da TV izleme keyfi bizde!
     • Evdeki 2.televizyonda Turkcell TV+!
     • Kampanya 13 Mayıs 2014 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
     • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet, Turkcell TV+ ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
     • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir. Turkcell TV + IP TV hizmeti, sadece IP TV hizmetini destekleyen fiber internet bölgelerinde verilebilmektedir.
     • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV, % 15 ÖİV) 29.90TL,Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi için 39,90 TL’dir.
     • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ve internet hizmeti kurulumu kampanya dahilinde ücretsiz olarak verilmekte olup, Kullandığın kadar öde paketi kapsamında data kullanılması halinde data ücretlendirilmesi www.superonline.net adresindeki güncel tarife ( 0,0092 TL) üzerinden yapılacaktır. Ses hizmeti için ücretlendirme periyodu Yurtiçi GSM için 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. 300 dakika her yöne ücretsiz paketini aşan görüşmelere veya diğer yönlere doğru yapılan aramalar www.superonline.net adresinde duyurulan mevcut ses tarifenizden ücretlendirilir. Turkcell TV+ Ev ve Ev Ekstra paket içerikleri fiyatlarına (%18 KDV, % 15 ÖİV) dahildir.
     • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
     • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti, varsa tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti, işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti,tüm vergiler ( % 18 KDV, %15 ÖİV) dahil 30 TL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli kampanya kapsamında ücretsiz verilen Turkcell TV+ Sök- At Paketi 25 Mps Kullandığın Kadar öde Fiber internet ve 300 Dakika Her Yöne Konuşma paketinin yararlandığım ay sayısı kadar bedeli toplam bedeli ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aşağıdaki tabloda seçmiş olduğum seçeneğe ait toplam kampanyalı aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
     • Kampanya kapsamında verilen modem ve IPTV cihazı stoklarla sınırlıdır.
     • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
     • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
     • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
     • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
     • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır. Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na (AKK ) tabidir. Yukarıda belirtilen değerler indirme (download) Hız Alanlarını göstermektedir. Ay içerisinde indirme (download) ya da yükleme (upload) Hız Alanları aşıldığında ayın geri kalan günleri için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme 1 Mbps’ye düşecektir.
     • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
     • *Her Yöne Paketi; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli ücretli özel servis numaraları (1XY) ve diğer alternatif telekom operatörlerine doğru yapılan aramalar için geçerlidir.

     Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası Taahhütnamesi

     Turkcell TV+ PaketleriPaket Fiyatları (TL)Kutu Kullanım Fiyatları (TL)24 Ay Taahhütlü Toplam Fiyat (TL)
     Turkcell TV+ Ev Paketi9,902024 ay x 29.90
     Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi19,902024 ay x 39.90

     * AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir.

     2
     Kas

     Sadece Turkcell TV

     Hemen Başvur

     24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 19,90 TL!

      • Tek başına satın alma avantajıyla Turkcell TV+ teknolojisiyle tanış!
      • 24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 19,90 TL!
      • İnternet paketin olmasa da TV izleme keyfi bizde!
      • Evdeki 2.televizyonda Turkcell TV+!
      • Kampanya 1 Eylül 2014 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
      • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet ve Turkcell TV+ hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
      • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir.
      • Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV, % 15 ÖİV) 19.90TL,Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi için 29,90 TL’dir.
      • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
      • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
      • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti, varsa tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti, işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti,tüm vergiler ( % 18 KDV, %15 ÖİV) dahil 30 TL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli kampanya kapsamında ücretsiz verilen 25 Mps Kullandığın Kadar öde Fiber internet yararlandığım ay sayısı kadar bedeli toplam bedeli ile kampanya kapsamında belirlenen seçmiş olduğum seçeneğe ait toplam kampanyalı aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedeli kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
      • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
      • Kampanya kapsamında verilen modem ve IPTV cihazı stoklarla sınırlıdır.
      • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
      • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
      • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
      • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB’dir.
      • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
      • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
      • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222

      Sadece Turkcell TV+ Kampanyası Taahhütnamesi

      HızKotaAKK* (Download)Turkcell TV+ PaketiTarife (TL)24 Ay Taahhütlü (TL)
      25 Mbps0100 GBTurkcell TV+ Ev Paketi34,8919,90
      25 Mbps0100 GBTurkcell TV+ Ev Ekstra Paketi44,8929,90

      * AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir.

      2
      Kas

      Dört Dörtlük Paketler ADSL / Yalın ADSL Kampanyası

      Hemen Başvur

      Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük paketleri altında sizin için bir araya getirdik. Üstelik hem cepten hem de evden tek paketinizi tek Turkcell faturasında takip edebilirsiniz.

       • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil !
       • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
       • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120TL’ye kadar karşılıyoruz
       • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
       • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
       • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!
       • 4.5G hızında servisler deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz! Turbo paketlerde BiP’e özel ek 1GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Akıllı Depo 25GB Saklama Alanı ve ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz ; Platinum paketlerde BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+,  İnternetinden harcamayan Turkcell Sınırsız Müzik, Akıllı Depo 100GB Saklama Alanı​ ve ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz​​
       • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 
       • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır. 
       • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
       • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
       • ​Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibariyle  TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
       • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
       • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB’di​r.
       • Mobil turbo paket kullanımları bittiğinde​; aşım ücreti konuşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 dk, mesajlaşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 adet ve internet için tüm vergiler dahil 10 TL/1 GB’dir. Ses ve sms aşımlarında, onuncu aşımdan sonra Ses : tüm vergiler dahil 66kr/Dk – SMS : tüm vergiler dahil 55kr/Adet. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.​
       • Mobil Platinum paket kullanımları bittiğinde ;  aşım ücreti konuşma için tüm vergiler dahil 10 TL/500 dk, mesajlaşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 SMS/MMS adet ve internet için tüm vergiler dahil 10 TL/1 GB’dir. Ses ve SMS aşımlarında, onuncu tekrar sonrasında ses tüm vergiler dahil 2 kuruş/dk, SMS tüm vergiler dahil 4 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir.
        10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
       • Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
       • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
       • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100Mbps, 3G bağlantıları için 63Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
       • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600Mbps üst hız limiti sunulur.
       • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
       • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
       • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
       • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. ​
       • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. ​Detaylı bilgi için tıklayınız.​​ 
        Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​​

       • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
       • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
       • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
       • Kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı Adsl’de 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps’ye, 16 Mbps hız içeren paketler için 5 Mbps’ye​ ​düşecektir. ​
       • 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.​
       • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
       • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
       • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
       •  “16 Mbps’ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
       • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler için Turkcell Superonline faturaları yalnızca e-posta yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecek ve ödeme kanallarına kapalı olacaktır. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
       4.5G HIZINDA MOBİL PAKET HIZLI EV İNTERNETİ – YALIN ADSL Dört Dörtlük Yalın ADSL TEK Fiyat** HIZLI EV İNTERNETİ – ADSL Dört Dörtlük ADSL TEK Fiyat **
       Mobil Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıEv İnterneti Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıTarife FiyatıKampanya Fiyatı
       Turbo Ekstra 2GB
       2GB + her yöne 1.000 dk + + Turkcell yönüne sınırsız dk  
       ​ + Her yöne 1.000 SMS
       59TL40TL​​ 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL99TL78TL49TL 89TL
       8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​96TL61TL​​101TL​81TL​51TL​91TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL104TL83TL54TL 94TL
       Turbo 4GB
       4GB + her yöne 500 dk  
        + Her yöne 1.000 SMS
       59TL40TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL99TL78TL49TL 89TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​96TL​61TL​​101TL​​81TL​51TL​​​91TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL104TL83TL54TL 94TL
       Turbo Ekstra 4GB
       4GB + her yöne 1.000 dk + + Turkcell yönüne sınırsız dk   
        + Her yöne 1.000 SMS
       69TL50TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL106TL76TL46TL 96TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL109TL78TL49TL 99TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​​96TL​​61TL​111TL​​81TL​​51TL​101TL​
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL114TL83TL54TL 104TL
       Turbo 6GB
       6GB + her yöne 500 dk  
       + Her yöne 1.000 SMS
       69TL50TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL109TL78TL49TL 99TL
       8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​​
       ​​96TL​​​61TL​​111TL​81TL​51TL​101TL​
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL114TL83TL54TL 104TL
       Turbo Ekstra 6GB
       6GB + her yöne 1.000 dk + Turkcell yönüne sınırsız dk 
       + Her yöne 1.000 SMS
       79TL60TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL116TL76TL46TL 106TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL119TL78TL49TL 109TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​​96TL​61TL​121TL​​81TL​51TL111TL​
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL124TL83TL54TL 114TL
       Platinum 10GB
       10GB + her yöne 1.000 dk  +​ Turkcell yönüne sınırsız dk
       + Her yöne 1.000 SMS/MMS
       89TL70TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL126TL76TL46TL 116TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL129TL78TL49TL 119TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​​96TL​61TL131TL​​​81TL51TL​​121TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL134TL83TL54TL 124TL
       Platinum Mega 10GB
       10GB + her yöne 2.000 dk  
       + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS/MMS
       99TL80TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL136TL76TL46TL 126TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL139TL78TL49TL 129TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​​96TL​61TL141TL​​81TL​​51TL131TL​
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL144TL83TL54TL 134TL
       Platinum 15GB
       15GB + her yöne 1.000 dk  
       + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS
       109TL90TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL146TL76TL46TL 136TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL149TL78TL49TL 139TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​96TL​​61TL151TL​​81TL​51TL​141TL​
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL154TL83TL54TL 144TL
       Platinum Mega 15GB
       15GB + her yöne 2.000 dk  
       + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
       119TL100TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL156TL76TL46TL 146TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL159TL78TL49TL 169TL
       ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​
       ​96TL​​61TL161TL​​81TL​​51TL151TL​
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL164TL83TL54TL 154TL
       Platinum 20GB
       20GB + her yöne 1.000 dk  
       + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
       129TL110TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL166TL76TL46TL 156TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL169TL78TL49TL 159TL
       8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​​
       ​96TL​61TL​171TL​​81TL51TL​​161TL
       16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL174TL83TL54TL 164TL
       Platinum Mega 20GB
       20GB + her yöne 2.000 dk  
       + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​​
       139TL120TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       91TL56TL176TL76TL46TL 166TL
       ​16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       50GB AKK
       93TL59TL179TL78TL49TL 169TL
       8 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK​​​
       ​​96TL​61TL​181TL​81TL​51TL​​171TL
       ​ 16 Mbps’ye kadar Limitsiz
       75GB AKK
       98TL64TL184TL83TL54TL 174TL