Hemen Başvur

Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınız üstelik evde TV+ keyfiyle 5i 1 Yerde paketlerinde!

  • ​Hızlarımız Fiber’de «-e kadar değil», Net Hızları Gösterir!
  • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
  • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
  • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.
  • 4.5G hızında servisler deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz! Turbo paketlerde BiP’e özel ek 1GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Lifebox 25GB Saklama Alanı ve Dergilik kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz ; Platinum paketlerde BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Ek 5GB interneti ile birlikte  TV+,  İnternetinden harcamayan Turkcell Sınırsız Müzik, Lifebox 100GB Saklama Alanı​ ve Dergilik  kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz
   • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
   • 5i 1 Yerde Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır.
   • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
   • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
   • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
   •  Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibariyle  TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
   • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
   ​​​​​Turkcell Mobil Paket Şartları:
    • Turbo Yeni 2 GB ve Turbo 3 GB mobil paketlerinden yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler yararlanabilir.​
    • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB’dır.
    • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız​​.
    • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. ​
    • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
    • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100Mbps, 3G bağlantıları için 63Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600Mbps üst hız limiti sunulur.
    • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
    • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
    • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
    • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2200’ye gönderilmesi yeterlidir.
    • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. ​Detaylı bilgi için tıklayınız.​​ 
     Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​​


   ​Turkcell Superonline Ev İnterneti Şartları:

   • ​Kampanyalar içerisindeki ev interneti paketleri, fiyatlar bölümünde yer alan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Adil Kullanım Koşulları gereği veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarının ilgili her bir ay içerisinde aşılması durumunda, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmaz, içinde bulunulan ilgili ay sonuna kadar aşağıdaki tabloda (Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu) ilgili Tarife hızı kapsamında belirtilen hız kısıtı uygulanır, takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.​ AKK uygulanan Tüm Fiber internet paketlerinde AKK sonrası yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşecektir.
    ​                                                                                                                                                  ​ ​                                                                                        Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu​

    ​Seçilen Tarife/Paket  Hızı Alt Sınırı – Üst SınırıAKK Sonrası İndirme Hızı​​
    ​4 Mbps – 8 Mbps (8 Mbps dahil)​3 Mbps​
    ​8 Mbps üzeri – 16 Mbps (16 Mbps dahil) ​5 Mbps​
    ​16 Mbps üzeri – 24 Mbps (24 Mbps dahil)​8 Mbps​​
    ​24 Mbps üzeri – 50 Mbps (50 Mbps dahil) ​16 Mbps​​
    ​50 Mbps üzeri – 100 Mbps (100 Mbps dahil)24 Mbps​​
    100 Mbps üzeri – 500 Mbps (500 Mbps dahil) ​32 Mbps​​​
    ​500 Mbps üzeri – 1000 Mbps (1000 Mbps dahil)​ 64 Mbps​​

   • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir​
   • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
   • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
   • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
   • Fiyatlar bölümünde ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps’ye düşecektir. Veri yükleme (upload) AKK değeri aşılırsa tüm paketlerde ​veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşecektir.
   • Ev İnterneti paketlerinin yükleme (upload) AKK değerleri 50 GB’dir.​
   • 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır​.
   • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
   • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
   • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
   • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
   • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler için Turkcell Superonline faturaları yalnızca e-posta yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecek ve ödeme kanallarına kapalı olacaktır. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

    

             ​TV+ Şartları:

   • ​​TV+ Giriş ve Aile Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
   • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
   • TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
   • ​TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.​
   • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​
   • TÖHAŞ Müşteri Sözleşmesi için tıklayınız.
   • TÖHAŞ Çerçeve Ödeme Hizmetleri Sözleşmesi için tıklayınız.​​
  ​​4.5G HIZINDA MOBİL PAKET​EV İNTERNETİ​EVDE TV KEYFİ​5’İ 1 YERDE TEK FİYAT   (24 AY KONTRATLI)**
  ​​ ​​​​​Turbo Yeni 2 GB***
  2GB
  500DK Her Yöne
  1000SMS ​ ​ ​​​ ​​ ​​ ​​​ ​​ ​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​​
  ​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​​94 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*​​​​
  ​​​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​​​104 TL
  15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​TV + AİLE PAKETİ​​​​ ​​​​​119 TL
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​124 TL
  ​​​Turbo 3 GB***
  3GB
  500DK Her Yöne
  1000SMS ​ ​ ​​​ ​​ ​​ ​​​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​​​
  ​​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​​​104 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*​​​​​
  ​​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​​​​114 TL​
  15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​TV + AİLEPAKETİ​​​​​​129 TL
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​134 TL
  ​​​Turbo Bizbize 3 GB
  3GB
  1000DK Her Yöne
  Turkcell Yönüne Sınırsız DK
  1000SMS ​ ​ ​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​
  ​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​114 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  TV + AİLE PAKETİ​124 TL
  15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​139 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​144 TL ​
  ​​​Turbo 5 GB
  5GB
  500DK Her Yöne
  1000SMS ​ ​ ​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​
  ​​TV + GİRİŞ PAKETİ114 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  TV + AİLE PAKETİ​​124 TL
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​139 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​144 TL
  ​​​Turbo Bizbize 5 GB
  5GB
  1000DK Her Yöne
  Turkcell Yönüne Sınırsız DK
  1000SMS ​ ​ ​​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​
  ​​TV + AİLE PAKETİ124 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  ​134 TL
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​149 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​154 TL
  ​​​Turbo 7 GB
  7GB
  500DK Her Yöne​
  1000SMS ​ ​ ​​​​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​
  ​​​TV + AİLE PAKETİ ​ ​ ​ ​124 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  ​134 TL
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​149 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​154 TL
  ​​​​ ​ ​​​​Turbo Bizbize 7 GB
  7GB
  1000DK Her Yöne
  Turkcell Yönüne Sınırsız DK
  1000SMS
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​​
  TV + AİLE PAKETİ ​​​ ​ ​ ​​134 TL
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  ​144 TL
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​159 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​164 TL ​
  Platinum 12 GB
  12GB
  2000DK Her Yöne
  Turkcell Yönüne Sınırsız DK
  1000SMS​/MMS ​ ​ ​​ ​ ​ ​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​​
  ​​TV + AİLE PAKETİ ​​ ​ ​ ​150 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  160 TL ​
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​175 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​180 TL ​
  Platinum 18 GB
  18GB
  2000DK Her Yöne
  Turkcell Yönüne Sınırsız DK
  1000SMS​/MMS ​ ​ ​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​​
  ​​TV + AİLE PAKETİ ​​ ​ ​ ​​170 TL
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  ​180 TL
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​195 TL​​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​200 TL ​
  Platinum 25 GB
  25GB
  2000DK Her Yöne
  Turkcell Yönüne Sınırsız DK
  1000SMS​/MMS ​ ​ ​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 50 GB AKK*​​
  ​​TV + AİLE PAKETİ ​​ ​ ​ ​190 TL​
  24 Mbps Limitsiz
  Fiber 100 GB AKK*
  ​200 TL
  ​15 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​215 TL​
  25 Mbps AKK’sız Fiber Platin​​​​​​​220 TL

  *AKK, indirme (download) adil kullanım koşullarını ifade etmektedir. Tabloda belirtilen Ev İnterneti paketlerinin yükleme (upload) AKK değerleri 50 GB’dir.

  **Turkcell Mobil Paket ve Turkcell Superonline Ev İnternet ve TV+ paketi kampanyalı toplam fiyatıdır. Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir.
  ***Turbo Yeni 2 GB ve Turbo 3 GB mobil paketlerinden yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler yararlanabilir.​​
  Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz pakette 8 Mbps hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman dilimlerinde paketinizin hızını kullanabilirsiniz.
  AKK’sız Fiber Platin Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz.
  Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.

  Yorum Yazın

  Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.