Dört Dörtlük Paketler ADSL / Yalın ADSL Kampanyası

Hemen Başvur

Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük paketleri altında sizin için bir araya getirdik. Üstelik hem cepten hem de evden tek paketinizi tek Turkcell faturasında takip edebilirsiniz.

  • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil !
  • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
  • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 120TL’ye kadar karşılıyoruz
  • Evdeki DSL hizmetinizi Superonline’a taşırken bizi aramanız yeterli. İnternet hattınızı  bize taşımak için gerekli işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.
  • DSL hizmetinizin kurulumunda internetiniz bağlanana kadar, Turkcell hattınıza cepten internet paketi yüklüyoruz.  
  • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!
  • 4.5G hızında servisler deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz! Turbo paketlerde BiP’e özel ek 1GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Akıllı Depo 25GB Saklama Alanı ve ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz ; Platinum paketlerde BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama, Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+,  İnternetinden harcamayan Turkcell Sınırsız Müzik, Akıllı Depo 100GB Saklama Alanı​ ve ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi ücretsiz​​
  • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 
  • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır. 
  • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
  • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
  • ​Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibariyle  TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
  • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB’di​r.
  • Mobil turbo paket kullanımları bittiğinde​; aşım ücreti konuşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 dk, mesajlaşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 adet ve internet için tüm vergiler dahil 10 TL/1 GB’dir. Ses ve sms aşımlarında, onuncu aşımdan sonra Ses : tüm vergiler dahil 66kr/Dk – SMS : tüm vergiler dahil 55kr/Adet. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.​
  • Mobil Platinum paket kullanımları bittiğinde ;  aşım ücreti konuşma için tüm vergiler dahil 10 TL/500 dk, mesajlaşma için tüm vergiler dahil 10 TL/250 SMS/MMS adet ve internet için tüm vergiler dahil 10 TL/1 GB’dir. Ses ve SMS aşımlarında, onuncu tekrar sonrasında ses tüm vergiler dahil 2 kuruş/dk, SMS tüm vergiler dahil 4 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir.
   10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
  • Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100Mbps, 3G bağlantıları için 63Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600Mbps üst hız limiti sunulur.
  • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. ​
  • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. ​Detaylı bilgi için tıklayınız.​​ 
   Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​​

  • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
  • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
  • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı Adsl’de 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps’ye, 16 Mbps hız içeren paketler için 5 Mbps’ye​ ​düşecektir. ​
  • 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.​
  • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
  • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
  • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  •  “16 Mbps’ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler için Turkcell Superonline faturaları yalnızca e-posta yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecek ve ödeme kanallarına kapalı olacaktır. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  4.5G HIZINDA MOBİL PAKET HIZLI EV İNTERNETİ – YALIN ADSL Dört Dörtlük Yalın ADSL TEK Fiyat** HIZLI EV İNTERNETİ – ADSL Dört Dörtlük ADSL TEK Fiyat **
  Mobil Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıEv İnterneti Paket İçeriğiTarife FiyatıKampanya FiyatıTarife FiyatıKampanya Fiyatı
  Turbo Ekstra 2GB
  2GB + her yöne 1.000 dk + + Turkcell yönüne sınırsız dk  
  ​ + Her yöne 1.000 SMS
  59TL40TL​​ 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL99TL78TL49TL 89TL
  8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​96TL61TL​​101TL​81TL​51TL​91TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL104TL83TL54TL 94TL
  Turbo 4GB
  4GB + her yöne 500 dk  
   + Her yöne 1.000 SMS
  59TL40TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL99TL78TL49TL 89TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​96TL​61TL​​101TL​​81TL​51TL​​​91TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL104TL83TL54TL 94TL
  Turbo Ekstra 4GB
  4GB + her yöne 1.000 dk + + Turkcell yönüne sınırsız dk   
   + Her yöne 1.000 SMS
  69TL50TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL106TL76TL46TL 96TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL109TL78TL49TL 99TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​​96TL​​61TL​111TL​​81TL​​51TL​101TL​
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL114TL83TL54TL 104TL
  Turbo 6GB
  6GB + her yöne 500 dk  
  + Her yöne 1.000 SMS
  69TL50TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL96TL76TL46TL 86TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL109TL78TL49TL 99TL
  8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​​
  ​​96TL​​​61TL​​111TL​81TL​51TL​101TL​
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL114TL83TL54TL 104TL
  Turbo Ekstra 6GB
  6GB + her yöne 1.000 dk + Turkcell yönüne sınırsız dk 
  + Her yöne 1.000 SMS
  79TL60TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL116TL76TL46TL 106TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL119TL78TL49TL 109TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​​96TL​61TL​121TL​​81TL​51TL111TL​
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL124TL83TL54TL 114TL
  Platinum 10GB
  10GB + her yöne 1.000 dk  +​ Turkcell yönüne sınırsız dk
  + Her yöne 1.000 SMS/MMS
  89TL70TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL126TL76TL46TL 116TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL129TL78TL49TL 119TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​​96TL​61TL131TL​​​81TL51TL​​121TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL134TL83TL54TL 124TL
  Platinum Mega 10GB
  10GB + her yöne 2.000 dk  
  + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS/MMS
  99TL80TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL136TL76TL46TL 126TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL139TL78TL49TL 129TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​​96TL​61TL141TL​​81TL​​51TL131TL​
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL144TL83TL54TL 134TL
  Platinum 15GB
  15GB + her yöne 1.000 dk  
  + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS
  109TL90TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL146TL76TL46TL 136TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL149TL78TL49TL 139TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​96TL​​61TL151TL​​81TL​51TL​141TL​
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL154TL83TL54TL 144TL
  Platinum Mega 15GB
  15GB + her yöne 2.000 dk  
  + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
  119TL100TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL156TL76TL46TL 146TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL159TL78TL49TL 169TL
  ​8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​
  ​96TL​​61TL161TL​​81TL​​51TL151TL​
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL164TL83TL54TL 154TL
  Platinum 20GB
  20GB + her yöne 1.000 dk  
  + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​
  129TL110TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL166TL76TL46TL 156TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL169TL78TL49TL 159TL
  8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​​
  ​96TL​61TL​171TL​​81TL51TL​​161TL
  16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL174TL83TL54TL 164TL
  Platinum Mega 20GB
  20GB + her yöne 2.000 dk  
  + Turkcell yönüne sınırsız dk + Her yöne 1.000 SMS​/MMS​​
  139TL120TL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  91TL56TL176TL76TL46TL 166TL
  ​16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  50GB AKK
  93TL59TL179TL78TL49TL 169TL
  8 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK​​​
  ​​96TL​61TL​181TL​81TL​51TL​​171TL
  ​ 16 Mbps’ye kadar Limitsiz
  75GB AKK
  98TL64TL184TL83TL54TL 174TL

  Yorum Yazın

  Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.